Jesteś zachwycona za każdym razem gdy wychodzisz z salonu kosmetycznego z pięknym i świeżym manicure hybrydowym? Jednak może nie zawsze masz czas na umówienie wizyty lub fundusz na profesjonalną usługę? Żaden problem! Manicure hybrydowy można z łatwością wykonać w domu!
Pierwszym krokiem będzie zakup kilku produktów takich jak specjalistyczna lampa UV, której użycie odróżnia klasyczny manicure od hybrydowego. Powoduje ona, że lakier w minutę jest zupełnie suchy a Ty gotowa do wyjścia. Jest to największy wydatek z całego domowego zestawu jednak jest to inwestycja, która może służyć Ci latami.
Kolejnym ważnym wyborem będzie baza i top-coat do manicure hybrydowego. W tym wypadku nie możemy używać tradycyjnych lakierów ponieważ nie spełnią swojej roli. Najprzyjemniejszą częścią jest oczywiście wybranie kolorowych lakierów. Na rynku dostępny jest ogromny przekrój kremowych, neonowych czy brokatowych lakierów hybrydowych. Wybierz te, które najbardziej Ci pasują, odtłuść płytkę paznokcia acetonem i jesteś już gotowa do zaczęcia manicure!

https://esticlinic.pl/cennik/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *