Jak wszyscy wiemy, INTERNET to najnowocześniejszy sposób łączenia się z wszystkimi na całym świecie. INTERNET zaczął pracować w latach 60-tych XX wieku. W ten sposób pojedynczy sygnał może zostać wysłany do wielu użytkowników. Niektórzy ludzie wyrzucili staromodny sposób wysyłania maili. Przeważnie teraz używa E-MAIL do wysyłania poczty do drugich części kraju lub wysyłania jej do innych krajów.

E-mail został stworzony przez ARPANET, podobnie jak system tablicy ogłoszeń.

W 1991 roku został przedstawiony ludziom owego, co teraz nazywamy WORLD WIDE WEB. WORLD WIDE WEB jest częścią Internetu, którą widzi i używa większość użytkowników i która sprawiła, iż ​​stawał się tak popularny. To dało początek dużemu boomowi w korzystaniu z sieci. Sieć nieustannie się rozwija w atrakcyjny sposób. W sieci jest już miliard stron internetowych oraz tysiące więcej.

Zobacz: korepetycje matematyka

A teraz, gdy INTERNET stał się moim sposobem uczenia się, odkrywania i oglądania nowych rzeczy. Czuję, że jestem bardzo szczęśliwy, iż jestem dostęp do Internetu w przypadku moich projektów, zadań badawczych itp., Ale tak nie zapominam o nauce z książek, o badaniach w bibliotekach itp., Albowiem wiem, że internet naprawdę nader pomaga, ale wiem też, iż powinienem sam sobie pomóc odnosić moje studia do mojej własnej nauki. Albowiem przyniosę wszystko, uczę się do college’u, dopóki nie dorosnę a nie będę musiał być własnym budżetem. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *